Ronaldova reakcija posle drugog gola Rojsa! (VIDEO)

Napadač Real Madrida zbog povrede je počeo sa klupe revanš meč četvrtfinala Lige šampiona protiv Borusije iz Dortmunda, ali je zbog neplaniranog razvoja događaja u prvom poluvremenu ove utakmice bio ljut na svoje saigrače

• 0

Kristijano Ronaldo je najbolji fudbaler planete u ovom trenutku, a kada njega nema na terenu ni Real Madrid ne igra isto kao kada je Portugalac u ekipi!

To se dokazalo i u revanš meču četvrtfinala Lige šampiona između Borusije Dortmund i Real Madrida na kojem su "milioneri" postigli dva gola u prvom poluvremenu i došli na korak od izjednačenja u ukupnom skoru, jer su Madriđani u prvom meču slavili sa 3:0.

Portugalac je sa klupe nervozno posmatrao razvoj stvari na terenu, a pogledajte kako je odreagovao posle drugog gola Rojsa.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!