OVO NIJE VIĐENO U SRBIJI: Voždovac postigao dva gola u istom minutu!

Fudbaleri Voždovca ispratili su goste iz Kragujevca kući sa petardom

• 0

Navijači Voždovca imali su mnogo razloga za zadovoljstvo ovog subotnjeg popodneva. Njihov tim je na svom stadionu prosto deklasirao kragujevački Radnički 5:0 i zabeležio novi trijumf u Jelen Superligi Srbije.

Pored pobede "zmajeva" ovaj meč će verovatno biti upamćen i po tome što su domaćini uspeli da postignu dva pogotka u jednom istom minutu. Prvo je Pavićević pet minuta pre kraja prvog dela done vođstvo svom timu, a samo par desetina sekundi kasnije Marušić je duplirao prednost.

Samo što je počeo drugo deo utakmice mreža golmana gostiju iz Kragujevca tresla se i po treći put, a ovog puta strelac je bio Sekulić. Na kraju je rezervista Rade Veljović koji je ušao u igru petnaestak minuta pre kraja dva puta savladao golmana  Čančarevića za konačnih 5:0.