Medojević i Ignjovski neprimetni u porazu od Đurđićevog Augzburga! (VIDEO)

Nedeljno popodne nije bilo dobro za Srbe u Nemačkoj

• 0

Fudbaleri Hanovera savladali su na domaćem terenu ekipu Hamburgera sa 2:0, u poslednjoj utakmici 3. kola nemačke Bundeslige.

U derbiju severa Nemačke domaćin je boljom i angažovanijom igrom u prvom poluvremenu stekao dva gola prednosti i bez problema je sačuvao do kraja, pa se priključio gornjem delu tabele.

Hamburger, jedini klub koji nikada nije ispadao iz Bundeslige, a koji je prošle sezone jedva ostao u eliti, pretrpeo je drugi poraz i ostao na dnu sa samo jednim osvojenim bodom.

Augsburg je zabeležio pun pogodak na gostovanju protiv Ajntrahta u Frankfurtu 1:0. Nikola Đurđić nije nastupio za pobednički tim, dok je Aleksandar Ignjovski bio svih 90 minuta na terenu za domaćina, a Slobodan Medojević je odigrao drugo poluvreme.