Poraz Dortmunda! Zbog Bajernovog kiksa, debitant je na čelu Bundeslige! (VIDEO)

Aktuelni šampion igrao je 0:0 sa Hamburgerom, pa je zahvaljujući pobedi od 2:0 Paderborn zavredio prvu poziciju

• 1

U poslednjem subotnjem meču četvrtog kola Bundeslige, Borusija Dortmund je ostala bez bodova na gostovanju Majncu, koji je slavio sa 2:0.

Golovi su postignuti u drugom poluvremenu, kad je pogodio Okazaki, a u 74. minutu je Ginter pogodio sopstvenu mrežu i uvećao pobedu Majnca.

Dortmund je mogao da se vrati u igru u 70. minutu, ali je Imobile promašio penal.

Ovo je drugi poraz ekipe Jirgena Klopa od početka sezone.

Bajern se sa gostovanja vraća sa jednim bodom! Aktuelni šampion odigrao je o:o sa Hamburgerom, što mu je posle utakmice sa Šalekom, drugi remi od početka sezone.

To znači da je posle nepotpuna četiri kola na prvom mestu Bundeslige debitant Paderborn, koji je sa 2:0 savladao  Hanover.

Najzanimljvije je bilo na meču Šalke - Frankfut, gde su viđena četiri gola i tri crvena kartona!

Majer je doveo u vođstvo u 15. minutu Frankfurt, da bi Rus u 24. na asistenciju Aleksandar Ignjovskog povisio na 2:0 u sred Gelzenkirhena.

Pogotkom u 40. minutu sa penala, Čupo Moting je pokrenuo Šalke, a Draksler je u 50. postigao izjenačujući gol za 2:2.

U finišu meča je najpre Boateng dobio drugi žuti karton a potom Draksler direktan crveni. U 85. je zbog druge javne opomene redove Frakfurta napustio Medojević.