Mitrovićev novi gol posle još jednog naleta kritika!

Srpki reprezentativac postigao je prvi gol u pobedi Anderlehta nad Serkl Brižom

• 5

Što ga više kritikuju, on više daje golove! Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović bio je strelac u pobedi Anderlehta nad Serkl Brižom 3:2.

Mitrović je postigao gol već u šestom minutu i time najavio petu pobedu aktuelnog belgijskog šampiona u osam odigranih kola.

Trener Besnik Hasi je Mitrovića izveo iz igre posle 82 minuta igre, odnosno kad je postignut treći gol.

Podsetimo, trener je kritikovao Mitrovića što nije iskoristio odličnu priliku za Anderleht u meču Lige šampiona sa Galatasarajem.