PORAZ U SINGAPURU: Anu je ponovo nadigrala Serena!

Naša najbolja teniserka poražena na startu završnog Mastersa sezone

• 2

Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović poražena je na prvom meču završnog Mastersa u Singapuru.

Bolja u prvom melu crvene grupe je bila Serena Vilijams u dva seta 6:4, 6:4, za osmi trijumf u devet međusobnih duela trebalo joj je sat vremena i 20 minuta.

Ana je prvi put izgubila svoj servis u trećem gemu, ali je uspela da uzvrati istom merom najboljoj igračici sveta i izjednači na 4:4. Međutim, kada je servirala za ostanak u prvom setu, Ana je posustala, pa je Serena iskorsitila drugu set loptu.

Drugi set je Srpknja počela brejkom, ali nije uspela da ga matrijalizuje. Usledio je egal sve do poslednjeg gema u kom je Ana ponovo servirala za ostanak, ali je Amerikanka na isti način osvojila i drugi gem.

Ana je napravila 23 neiznuđene greške, dok je Serena njih 14.