ČUDNA NOĆ ZA SRBE U LŠ: Čak trojica fudbalera skrivili penale (VIDEO)

Kolarov, Matić i Mladenović neoprezno startovali u svojim šesnaestercima s tim da je Čeh ''spasio'' srpskog vezistu

• 0

Srpski fudbaleri su, tokom prvih mečeva trećeg kola Lige šampiona, imali polovičan uspeh sa svojim timovima, ali ono što ''bode oči'' svakako su tri penala koji su naši fudbaleri skrivili.

Sve je počelo sa defanzivcem Mančester Sitija Aleksandrom Kolarovom koji je u 85. minutu meča protiv CSKA nesmotreno zakačio Dumbiju nakon čega su Građani ostali bez tri boda (2:2). Međutim, stiče se utisak da je sudija pogrešio kada je pokazao na belu tačku.

Potom je grešku načinio vezista Čelsija Nemanja Matić. Tek što je istekao sat vremena igre protiv Maribora, Srbin je rukama srušio Ibraimija, ali je čeh odbranio udarac fudbalera slovenačkog šampiona.

Međutim, golman BATE Borisova nije uspeo da ukroti šut Luisa Adrijana, strelca pet golova za Šahtjor. Brazilac je u 90. minutu sa bele tačke ušao u istoriju, a penal je skrivio bivši bek Crvene zvezde Filip Mladenović.