DERBI MILANA NIJE RAZOČARAO: Šanse, prečke, dva lepa gola i podela bodova! (VIDEO)

Milan je poveo golom Meneza, ali je Obi doneo bod Interu na povratničkom debiju Manćinija

• 2

Iako je kvalitet timova daleko od onog na kakav smo doneli, Milan i Inter su odigrali odličnu utakmicu. Na prepunom "San Siru" videli smo dosta dinamičnu utakmicu, puno prilika na obe strane i na kraju podelu bodova - 1:1.

Milan je prednost stekao preko Džeremija Meneza u 23. minutu, da bi Obi doneo bod svojoj ekipi pogotkom u 61. minutu. Do kraja utakmice, obe ekipe su pogodile prečku i imale još nekoliko dobrih situacija ispred golova Handanovića i Meneza, ali se rezultat nije menjao.

Roberto Manćini je na svom povratničkom debiju pružio Zdravku Kuzmanoviću da odigra celu utakmicu, dok je Nemanja Vidić celu utakmicu odgledao sa klupe.