Borusija u sve goroj poziciji! Da li novi poraz znači i rastanak sa Klopom! (VIDEO)

Milioneri su ponovo izgubili i to od direktnog konkurenta u borbi za opstanak i situacija je više nego alarmanta, a da li će ona izazvati velike promene u taboru ekipe iz Dortmunda?

• 4

Da li je Jirgen Klop potrošio sve svoje kredite koje je imao kod čelnika Borusije Dortmund i hoće li poraz od Verdera 2:1 označiti kraj njegovog boravka na klupi "milionera"?

Sada je već zabrinjavajuća situacija u taboru Borusije, jer se nalazimo tačno na polovini Bundeslige, a oni zauzimaju pretposlednju poziciju na tabeli, a možda ponedeljak dočekaju na samom začelju.

Ništa novo u igri i rezultatima "milionera", nova utakmica i novi poraz, a ovog puta protiv direktno konkurenta u borbi za opstanak. Meč nije bio čestito ni počeo, a oni su gubili, jer je Selke iskoristio neopreznost odbrane i doneo timu iz Bremena vođstvo.

Bartels je u 62. minut posle lepo izvedenog kontranapada duplirao prednost svog tima, a Mats Humels je dvadesetak minuta pre kraja pružio nadu da možda mogu da izbegnu poraz što se na kraju nije dogodilo.