Valensija naplatila Realov poklon, remi Espanjola i Rajo Valjekana (VIDEO)

Slepi miševi pobegli za tri boda Sevilji pošto su bez problema savladali Eibar sa 3:1 * Poraz Malage i Hetafea kod kuće

• 0

Espanjol i Rajo Valjekano odigrali su 1:1 i podelili su po bod u prvom meču nedeljnog programa 35. kola španske Primere.

Poveli su gosti iz predgrađa Madrida golom Argentinca Emilijana Insue. Bivši igrač Liverpula iskoristio je smušenost odbrane Espanjola, koja je pokušala da napravi ofsajd zamku, ali je to loše učinila, pa je levom beku Rajo Valjekana ostavila slobodan put ka golu i situaciju jedan na jedan sa golmanom, što on nije propustio.

Golman Reala ušao u istoriju španskog fudbala

Na Barsin šou u Kordobi sa osam golova, Ronaldo odgovorio het-trikom u Sevilji! (VIDEO)

To je ujedno bio i jedini gol u prvih 45 minuta. Gosti su u drugom poluvremenu dugo odolevali, ali je u 80. minutu Moreno iskoristio dobar centaršut Arbilje sa desnog boka i glavom plasirao loptu u mrežu za konačan rezultat.

Fudbaleri Valensije pobedili su Eibar sa 3:1 u 35. kolu španske Primere i zadržali četvrto mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, a zahvaljujući trijumfu Reala nad Seviljom pobegli su Andalužanima tri boda.

Strelci za Slepe miševe bili su Otamendi u 25. minutu, Pareho u 56. minutu i Pako Alkaser u 71. minutu, dok je počasan pogodak za goste delo Aruabarene u 84. minutu. Nešto ranije Granada je sa 2:1 slavila u gostima Hetafeu, najviše zahvaljujući dvostrukom strelcu El Arabiju. Jedini pogodak za domaće delo je Pedra Leona.