Almerija i Selta pokazale koji je najopasniji rezultat u fudbalu! (VIDEO)

Gosti imalli 2:0 na poluvremenu, ali u drugih 45 minuta domaćini su uspeli da izbegnu poraz

• 0

Ako pitate bilo kog fudbalskog stručnjaka koji je najopasniji rezultat u fudbalu, sigurno jedno 90% njih će vam reći da je to prednost od 2:0, jer tada ste blizu pobede, ali je isto tako niste ni osigurali. Preokreti pri tom rezulatu su česti i dešavaju se mnogo puta, a to se dogodilo i na meču između Almerije i Selte koji je završen 2:2, iako su gosti vodilo na poluvremenu 2:0.

Nolito je u 17. minut uz dosta sreće, ali i znanja doneo prednost timu iz Viga koju je duplirao Mina pred kraj poluvremena pošto mu je defanzivac domaćih poklonio loptu i praktično pogodak.

Ipak u drugom poluvremenu su se domaći malo konsolidovali i posle greške Seltinog golmana smanjili prednost na samo gol zaostatka, a onda je Zongo obradova navijače na tribinama pogotkom za izjednačenje u 68. minut.

Almerija je tako ostala iznad zone ispadanja sa dva boda više od Deportiva koji je prvi ispod crte.