Mladost ima lek za Borac, prva pobeda Spartaka još od avgusta!

Najprijatnije iznenađenje šampionata doživelo poraz kod kuće -1:2 * Pobede Javora, Spartaka i Voždovca

• 0

Fudbaleri Mladosti iz Lučana iznenadili su u 21. kolu Super lige komšijski Borac i slavili u sred Čačka 2:1.

Gosti su pitanje pobednika rešili za svega sedam minuta. najpre je Milosavljević pogodio mrežu Bajića u 13.  da bi golemić u 23. minutu bio precizan sa penala. Tračak nade Zebrama ulio je gol Mićića u 83. minutu, ali snage za preokret nije bilo.

Javor je takođe bio uspešan, protiv OFK Beograda na Karaburmi, Spartak je nadigrao Novi Pazar, a Voždovac ekipu Metalca.