Magični potez Srbina: Gaćinović i Seferović ostavili Ajntraht u Bundes ligi (VIDEO)

Još jedna sjajna partija nekadašnjeg fudbalera Vojvodine koji je najzaslužniji što će se prvoligaški fudbal i dalje igrati u Frankfurtu

• 4

Ajntraht iz Frankfurta će i sledeće sezone igrati u Bundes ligi, a sve zahvaljujući tandemu Mijat Gaćinović - Haris Seferović.

Gosti su pobedili Nirnberg rezultatom 1:0 i tako ostvarili željeni rezultat posle nepovoljnih 1:1 u Frankfurt. Srbin je bio asisten, a Švajcarac se samo poklonio i sa par metara zatresao mrežu.

Ajntraht je bio bolji rival tokom čitavog meča pre svega zbog činjenice da je domaći tim branio tih 1:1 iz prvog meča. Tada je Gaćinović izborio remi i dao nadu svom timu, a sada je jednim potezom izbacio odbranu Nirnberga.

Igrao se 66. minut, a samo tri minuta kasnije priliku u dresu Frankfurta je dobio i Aleksandar Ignjovski.

Podsetimo, Ajntraht je sezonu u Bundes ligi završio na 16. mestu tako što su u 88. minutu, u poslednjem kolu protiv Verdera, primili gol. S druge strane, Nirnberg je bio treći iza Frajburga i Lajpciga.