Kvalifikacije za LŠ: Potencijalni zvezdini rivali opravdali ulogu favorita!

Kopenhagen i Ludogorec pobedili ubedljivo u prvim mečevima kvalifikacija

• 2

Utakmice kvalifikacija za Ligu šampiona nisu donele mnogo iznenađenja. Međutim, fudbaleri Zvezde neće biti zadovoljni rezultatima, jer su njihovi rivali na prvim mečevima odneli ubedljive pobede.

Danski šampion Kopenhagen u gostima je pobedio prvaka Severne Irske Krusaders sa ubedljivih 3:0, dok je Ludogorec na svom terenu pobedio podgoričku Mladost sa 2:0.

Golove za Kopenhagen postigli su Santander u 6, Kornelius u 40 i Falk u 53 minutu.

Što se tiče Razgrada, Ludogorec su do pobede vodili Moti u 13. minutu iz penala i Lukoki u 26. minutu.

Ludogorec i Kopenhagen mogli bi da sačekaju Zvezdu u trećem kolu kao potencijalni rivali.

Što se tiče ostalih rezultata Trenčin iz Slovačke je slavio protiv Olimpije u Ljubljani sa 4:3, a imao je i 4:0 tokom meča.