Milan nijednom nije šutnuo na gol Liverpula, Bajern za pola sata dao 4 Interu (VIDEO)

Noć sjajnih prijateljskih utakmica

• 0

Očajna noć za gradske rivale Milan i Inter tokom prijateljskih utakmica protiv Liverpula i Bajerna.

Rosoneri su u reprizi finala Lige šampiona iz 2005. i 2007. godine poraženi od Redsa rezultatom 2:0.

Sada slobodno možemo da kažemo ''nekadašnjem italijanskom velikanu'' presudili su Divok Origi i Roberto Firmino,. a kod drugog gola učestvovao je i Lazar Marković. Marko Grujić nije igrao zbog povrede.

Bajern je za pola sata prvog poluvremena dao četiri gola Interu, a tri je delo mladog Džuliajna Grina. Jedan je postigao Frank Riberi koji je nosio kapitensku traku.

Strelac za Inter bio je Mauro Ikardi u 90. minutu, a prvih 45 minuta za Bavarce igrao je i Srbin Miloš Pantović.