Inter nastavlja da se muči: Ikardi sprečio novu bruku na Meaci (VIDEO)

Nero-azuri loše počeli novu sezonu u Seriji A u donjem su delu tabele posle dva kola

• 0

Fudbaleri Intera nisu dobro počeli sezonu, pošto su i u drugom kolu Serije A kiksnuli. Posle poraza na gostovanju od Kijeva od 2:0 u prvom kolu, remizirali su na svom terenu sa Palermom. Bili su blizu poraza, ali je Mauro Ikardi postigao izjednačujući pogodak u 72. minutu i tako doneo Nero-azurima prvi bod ove sezone.

Palermo je poveo u 48. minutu golom Rispolija, koji je imao sreće da je lopta na putu ka golu pogodila Santona, posle čega je promenila pravac i prevarila Handanovića. To je bio znak da Inter krene svim silama ka golu Sicilijanaca, a napadi su se isplatili u 72. minutu, kada je centaršut Antonija Kandreve iskoristio Mauro Ikardi.

Najbolji napadač Intera je na prvoj stativi lepo skočio i zakucao glavom loptu u mrežu Palerma. Dovoljno za privremenu radost, ali ne i za slavlje navijača na kraju meča, koji su očekivali mnogo više od starta sezone posle promene trenera i dolaska Franka De Bura na klupu.