≫

Kaznena ekspedicija: Mesija nije bilo, ali Barsa ima i druge majstore igre (VIDEO)

Katalonci demolirali Hihon rezultatom 5:0

• 0

Kao da su došli da odrade posao - tako je izgledalo gostovanje Barselone u Hihonu gde su, bez Lea Mesija, slavili rezultatom 5:0 (2:0).

Pitanje pobednika su rešili za tri minuta prvog poluvremena, da bi Sporting demolirali u vinišu sa nova tri gola. Sa pola gasa...

Seriju golova otvorio je Luis Suarez u 29. minutu, kada je majstorski prevario golmana i samo ugurao loptu u mrežu. Tri minuta kasnije i Rafinja se upisao u listu strelaca. Gledajući igru Hihona bilo ej jasnod a je sve gotovo.

Pogotovo kada je njihov kapiten Lora u 74. minutu krvnički stratovao nad Robertom i zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton. Iako nije dao gol, Roberto je bio jedan od najboljih na terenu sa dve asistencije.

da drugo poluvreme ne bi bilo proglašeno za jedno od najdosadnijih pobrinuli sus e Nejmar i Arda Turan. Brazilac je pogađao u 81. i 88. minutu, a mogao je i do het-trika u nadoknadi vremena. S druge strane, Turčin se upisao u 85. minutu i tako se nametnuo kao prva izmena trija MSN.

Podsetimo, Mesi nije igrao zbog povrede zadobijene na derbiju sa Atletikom i odsustvovaće tri nedelje sa terena.