Ne pomaže ni promena trenera: Čukariči 6 mečeva bez pobede u SL (VIDEO)

Brđani odigrali 1:1 na gostovanju na Banjici protiv Rada

• 0

Rad i Čukarički su u subotu veče otvorili 10. kolo Super lige Srbije i mali gradski derbi odigrali bez pobednika - 1:1 (1:0).

Strelac za domaći tim bio je Nikola Maraš u 13. minutu, dok je bod Brđanima doneo Beko Fofana u 49. minutu.

Dva potpuno različita poluvremena viđena su na ovom meču. Rad je bio bolji u prvom, a Čuka je u drugom imala više šansi. Ulazak Ognjena Ožegovića pokrenuo je ekipu Gordana petrića koji je debitovao na Banjici.

Međutim, Čuka i posle šest mečeva u šampionatu nije uspela da pobedi. Poslednji put slavili su protiv Bačke 10. avgusta i to im je jedina pobeda.

- Trebalo bi da budem zadovoljan posle prve utakmice. Obe ekipe su se borile na sredini terena. Primili smo gol iz prekida, iako smo znali gde su opasni. Drugo poluvreme je neki plus za ekipu i 1:1 je pozitivan rezultat za nas - rekao je Petrić posle meča.

Čukarički je utakmicu završio sa igračem manje, pošto je Lukas Pjasentin dobio drugi žuti karton u 90. minutu.