Srpski Ibrahimović nastavlja da dominira: Golčina Prijovića u Zlatanovom stilu! (VIDEO)

Tim iz Varšave ubedljivo slavio na gostovanju, Radović i Prijović doneli trijumf

• 1
Printskrin: Youtube/_III_DRAGO_III_ Printskrin: Youtube/_III_DRAGO_III_

Fudbaleri Legije iz Varšave odigrali su još jednu efikasnu utakmicu, a fantastične partije pružili su srpsku fudbaleri.

Oni su u duelu 17. kola poljskog šampionata bili uspešniji u Vroclavu od domaćeg Slaska sa 4:0.

Najzaslužniji za ubedljiv trijumf Legije bili su Miroslav Radović i Aleksandar Prijović. Radović je već u prvom minutu doveo ekipu iz Varšave u vođstvo od 1:0. Samo četiri minuta kasnije bilo je 0:2 posle autogola Felipea Gonsalveša. Treći gol Legije pao je u sedmom minutu. Asistent je bio Radović, a strelac Prijović. Tačku na ovu utakmicu stavio je Prijović svojim drugim pogotkom u 44. minutu.

To je osmi trijumf Legije u Ekstraklasi, posle kojeg zauzima četvrto mesto na tabeli sa 28 bodova, pet manje od liderskog tandema Jagjelonije i Lehije.

Radoviću je ovo šesti gol koji je postigao od povratka u Legiju. On je uz dva pogotka madridskom Realu, bio i dvostruki strelac u duelu sa Pogonom, a mrežu je zatresao i protiv Krakovije. Prijović je bio strelac osam golova u ovom šampionatu.

Narednu utakmicu, fudbaleri Legije igraće u petak, kada će u okviru 18. kola Ekstraklase dočekati Vislu.