Sine, ne namešta se tako živi zid: Navijači Liverpula opet proklinju svog golmana (VIDEO)

Loris Karijus ponovo nije blistao na golu Crvenih, koji su na svom terenu prosuli bodove jer su remizirali sa 2:2 protiv Vest Hema

• 1

Liverpul se ponovo okliznuo i nade navijača o tituli već počinju da slabe. Ovoga puta su Crveni kiksnuli na Enfildu protiv Vest Hema, gde su odigrali 2:2, pa su tako nastavili loš niz koji je počeo od šokantnog poraza od Bornmuta prethodnog vikenda.

Delovalo je sve idealno za navijače na Enfildu kada je već u 5. minutu Adam Lalana zatresao mrežu posle centaršuta Sadio Manea sa leve strane. Prihvatio je loptu u kaznenom prostoru i rutinski je plasirao u mrežu ''Čekićara''.

Do kraja poluvremena viđen je odgovor Bilićeve ekipe. Paje je iz slobodnog udarca prevario Karijusa, koji se nije proslavio postavkomživot zida. Iako je šut Francuza bio snažan, lopta je bila dovoljno udaljena od gola, ali je i čuvar mreže Liverpula previše čuvao jedan ugao. Nije imao vremena da stigne do lopte kada je Paje prebacio živi zid i došlo je do izjednačenja.

Dimitri Payet Goal HD - Liverpool 1-1 West Ham... by livescoreIn

Ubrzo je na semaforu bilo 1:2, pošto je Mikel Antonio iskoristio jednu smušenu reakciju odbrane Liverpula i matirao je Karijusa.

Liverpul je brzo izjednačio u drugom poluvremenu preko Origija, već u 48. minutu je bilo 2:2. Ponovo je Mane bio asistent po levoj strani, ali je golu kumovao i čuvar mreže Vest Hema, kome je ispala lopta iz ruku pred napadačem domaćih, kome nije bilo teško da postigne gol.

All Goals & Highlights HD - Liverpool 2-2 West... by FranceCup3

Premijer liga, 15. kolo:

Votford – Everton 3:2

(Okaka 36, 64, Predl 59 – Lukaku 17, 86)

Barnli – Bornmut 3:2

(Hendrik 13, Vard 16, Bojd 76 – Afobe 45+2, Danijels 90+1)

Arsenal – Stouk 3:1

(Volkot 42, Ozil 50, Ivobi 75 – Adam 29 penal)

Hal – Kristal Palas 3:3

(Snodgras 27 penal, Diomande 72, Livermor 78 – Benteke 52 penal, Zaha 70, Kembel 89)

Svonsi – Sanderlend 3:0