Tadić zakucao šampiona sa penala! (VIDEO)

Srpski fudbaler strelac u pobedi nad Lesterom

• 0

Fudbaleri Sautemptona prekinuli su negativan niz od četiri poraza u Premijer ligi, savladavši Lester 3:0 u 22. kolu Premijer lige.

U pobedi "svetaca" na Sent Merisu, u strelce se upisao i Dušan Tadić, koji je postavio konačan rezultat sigurnim izvođenjem penala u 86. minutu.

Dusan Tadic Penalty Goal HD - Southampton 3-0... by lifefootball

Prethodno je domaća ekipa do prednosti stigla već u 26. minutu pogotkom Vord-Prouza, a trinaest minuta kasnije je duplirao Rodrigez.

Ovo je označilo da aktuelni šampion i dalje nije ostvario pobedu na gostovanju - na deset utakmica na strani osvojili su svega tri boda.

Ovo je bila sedma pobeda Sautemptona u sezoni, i sa 27 bodova nalazi se na 11. mestu.