Brodarac otkinuo Zvezdi bod iz brutalnog penala u 97. minutu, crveno-beli besni zbog produžene nadoknade! (VIDEO)

Meč okončan golom iz penala

• 3

Fudbaleri omladinskih ekipa Crvene zvezde i Brodarca remizirali su sa 1:1 u derbiju kola, a u ekipi sa Marakane su kivni zbog završnice.

Vodila je Zvezda od 10. minuta golom Cvetkovića, a u 97. minutu je presudio Kojić iz penala, koji je dosuđen nakon veoma opasne igre Jokića đonom. Ipak, iz tabora Zvezde su se požalili jer je utakmica produžena za pet minuta, što se prekoračilo kada je odluka o penalu doneta.

Borba za tron u Omladinskoj ligi se zakuvala, Brodarac je prvi sa 49 bodova, Zvezda ima 46, Partizan 44, Voždovac je četvrti sa 41 bodom.