Mitar odigrao 20 minuta protiv Kardifa posle polivanja Beniteza (VIDEO)

Naš reprezentativac nije ostavio zapaženiji utisak na terenu

• 0

Fudbaleri Njukasla pobedili su Kardif sa 2:0 na gostovanju, a naš reprezentativac Aleksandar Mitrović odigrao je 20 minuta.

On je zamenio Marfija u drugom poluvremenu, ali nije uspeo da postigne pogodak. Inače, prethodno je Mitrović napravio šou u svlačionici kada se slavio povratak u Premijer ligu, kada je čak ispolivao trenera Rafaela Beniteza šampanjcem.

Neki saigrači su posle toga rekli da je Mitrović jedini igrač koji ima hrabrosti da to učini Špancu, ali mu on to nije zamerio, dao mu je priliku u ovoj utakmici.