≫

Zvezda rasturila Osijek i po drugi put osvojila Turnir prijateljstva! (VIDEO)

Interesantno je da su crveno-beli do pehara stigli bez ijednog primljenog gola tokom turnira, a postigli su ukupno 15

• 2

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su Turnir prijateljstva koji se održava u Etno selu Stanišić kod Bijeljine.

Crveno-beli savladali su ubedljivo Osijek rezultatom 4:0.

Zvezda je ujedno postala i jedini tim koji je dva puta uspeo da osvoji ovo takmičenje (prvi put 2015). A interesantno je da su do pehara stigli bez ijednog primljenog gola tokom turnira. Postigla ih je ukupno 15.

U velikom finalu Zvezda je povela u prvom poluvremenu, kada je Njegoš Kupusović u 13. minutu iskoristio grešku golmana Osijeka Luke Duborivića, oduzeo mu loptu i poslao je u mrežu – 1:0.

Tim rezultatom se otišlo na odmor, a onda su crveno-beli furioznom igrom na početku drugog poluvremena rešili pitanje pobednika. Prvo je Borisav Burmaz u 32. minutu duplirao prednost svog tima na 2:0, zatim je Bogdan Jočić u 37. povisio na 3:0, da bi Mateja Stojanović posle kornera postavio konačan rezultat – 4:0 za Zvezdu.

Crvena zvezda - Osijek

(Kupusović 13, Burmaz 32, Jočić 37, Stojanović 48)

Crvena zvezda: 1 Krstović, 2 Jankulov, 3 Stajić, 4 Ajdinović, 5 Svić, 6 Eraković, 13 Burmaz, 8 Stojanović, 9 Kupusović, 10 Jočić, 11 Dedijer.

Rezerve: 12 Damjanović, 16 Puletić, 7 Velikić, 14 Radovanović, 18 Todorović, 15 Jovičić, 17 Šejić, 19 Nestorović, 20 Olujić.

Osijek: 1 Dubrović, 2 Keć, 3 Čajo, 4 Večerić, 5 Joščak, 6 Kuzminski, 7 Kraljević, 8 Pudić, 10 Bognar, 10 Branšteter, 11 Kuprešak.

Rezerve: 12 Glibota, 13 Novoselić, 14 Jozić, 15 Mirković, 16 Janček, 17 Grubišić, 18 Stojčević.