≫

Veljkova vatrena mašinerija gazi: Čikago razvalio Kakinu ekipu, a prvi gol je fudbalska umetnost! (VIDEO)

Odlične partije tima koji vodi srpski stručnjak

• 1

Mnogo je Srba u Čikagu, ali ovog slavi ceo grad!

Fudbaleri Čikago Fajera nastavljaju sa fenomenalnim partijama sa Veljkom Paunovićem na mestu trenera.

Ubedljivo su slavili protiv Orlanda rezultatom 4:0, što im je bio deveti meč u nizu bez poraza.

Paunovićeva ekipa, koju je pre par meseci pojačao Bastijan Švajnštajger, zauzima drugo mesto u Istočnoj konferenciji, iza Toronta koji "beži" jedan bod.

Trostruki strelac protiv Orlanda bio je fudbaler iz Gane Dejvis Akam (u 3, 8. i 63. minutu), a jednom je mrežu zatresao mađarski reprezentativac srpskog porekla Nemanja Nikolić (52. minut).

Za Orlando je do 64. minuta igrao i slavni Brazilac Kaka, koji nije uspeo da nađe put do gola...