PSŽ šeiku Mansuru "otima" Argentinca

Đilas obećao pomoć paraolimpijcima

Predsednik Francuske slepoj paraolimpijki: Mahao sam vam, niste me videli?!

SPUŠTENA ZAVESA U LONDONU: Srpski paraolimpijci donose pet medalja!

30/07/2012 - 14:57

Felps: Nisam zabrinut, možda mi je ovo bilo potrebno

- Razočaran sam, ali to nema veze sa samopuzdanjem već samo loše plivam - rekao je Felps.

Višestruki olimpijski šampion iz Pekinga Amerikanac Majkl Felps rekao je danas da nije zabrinut zbog slabih rezultata i da veruje da će mu neuspeh u štafeti 4×100 pomoći da počne da pliva bolje.

Felps je zauzeo tek četvrto mesto u finalu trke na 400 metara mešovitim stilom, dok reprezentacija SAD nije uspela da se domogne zlata u štafeti 4×100 metara slobodnim stilom, pošto su Francuzi napravili iznenađenje i pobedili favorizovane Amerikance.

“Mislim da mi je ono što se dogodilo prošle noći trebalo. Razočaran sam, ali to nema veze sa samopuzdanjem već samo loše plivam”, rekao je Felps.

On je dodao da je zadovoljan petim vremenom (1:55.53) u kvalifikacijama discipline 200m leptir, iako bolje rezultate imaju Austrijanac Dinko Jukić, Amerikanac Tajler Kleri i srpski reprezentatvac Velimir Stjepanović.

Polufinale na programu je večeras od 21.30 sati.

(Tanjug)

Ostavite komentar

Komentar možete poslati koristeći i naloge:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*