0

Het-trik Srbina u kvalifikacijama za Ligu šampiona: Andrija je bombom najavio potop protivnika! (VIDEO)

Kakvo veče za srpskog reprezentativca

Heroj Danske ove srede je Andrija Pavlović!

Srpski fudbaler postigao je čak tri gola u pobedi Kopenhagena protiv Žiline u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Nestvaran preokret sa Srbinom u glavnoj ulozi desio se za svega 15 minuta.

Žilija je povela još u 39. minutu, a od 61. minutu je igrala sa igračem manje zbog drugog žutog kartona Miroslava Kačera.

Svega sedam minuta kasnije krenula je ofanziva gostiju: Pavlović je najpre postigao prelep gol sa manje od 20 metara, da bi potom u 73. minutu završio efektno posle kombinacije sa Verbićem. Tačku na pobedu stavlja glavom u 83. minutu.

Pogledajte magično večer srpskog fudbalera.

Andrija Pavlovic Goal vs Zilina (1-1) by allthesports

Amazing Sekond Goal Palvlovic (1-2) Amazing... by hdlivegoals

Andrija Pavlovic Goal HD - Zilina (Svk) 1-3 FC... by Goals_online

Pogledajte sve vesti u poslednja 24 sata

Tagovi: andrija-pavlovic fk-kopenhagen gol

Tores presudio Alavesu, Kataija nema više ni u protokolu! (VIDEO)

Koga briga za Mesija i Suareza, kad su tu Mbape i Kavani: Nejmar i PSŽ surovo melju u Francuskoj (VIDEO)

Bivši golman Zvezde dominira u Španiji, Eibar na pragu Evrope posle pobede nad Valensijom! (VIDEO)

Jojić asistirao za prvu pobedu Kelna ove sezone!

Siti već hladi šampionski šampanjac, Pevci očerupani sa 4:1 u Mančesteru! (VIDEO)

Nova smena na vrhu Serije A: Mihajlovićevi "bikovi" osetili silu sa juga!

Volejčina Ozila za TV špice bacila Njukasl u zonu ispadanja! (VIDEO)

I to se dogodilo: Inter izgubio prvi put! (VIDEO)

Gaćinović asistent, Jović strelac: Srbi u 59. sekundi zadali udarac Šalkeu (VIDEO)

Drogba postao neprepoznatljiv: Legendarni napadač na sinovljev rođendan odlučio da promeni frizuru (FOTO)

Đukić objasnio zašto nije hteo da ima zajedničku konferenciju sa Milojevićem posle derbija!

Pre 7 godina je igrao za 2.500 mesečno, a Zvezda sada Benu nudi duplo veću platu nego što je ima u Olimpijakosu!

Terzić u petak napustio Beograd i otišao po napadača Olimpijakosa: Ubio je Partizan, sada bi trebalo da zaigra za Zvezdu!

Lukić ostavio odličan utisak na debiju u Primeri, Sevilja ga nije slomila (VIDEO)

Kostić u agoniji, Hamburg ne izlazi iz zone ispadanja!

Ludilo Luča Gonzalesa: Bivši reprezentativac Gaučosa bacio suprugu sa terase?!

Ovo je Partizanova pobeda godine!

Maradona poludeo zbog izjave Ronalda da je najbolji svih vremena: Neka prestane da lupeta!

Javio nam se Damir Čakar: Gledao je derbi sa tribina, ni u ludilu nije mogao da zamisli da će Partizan od njega do Sume čekati 22 godine na penal! (VIDEO)

FIFA pisala Špancima: Izbacićemo vas sa Mundijala!

Veliki si, Dejane: Inter na rođendan posvetio prelep tekst svojoj legendi (FOTO)

Vučelić: Znao sam da se sprema napad na Partizanovu upravu

Nekada sam igrao na zelenoj livadi, sada igram u sećanjima onih koji su me voleli: Promovisana knjiga o Zvonku Milojeviću (FOTO) (VIDEO)

Nezgodna gostovanja za Zvezdu i Partizan u četvrtfinalu Kupa Srbije!

Ljajić napušta Torino, ali ostaje u Seriji A!

Gobeljić obukao stolnjak, Kanga u svom stilu, mi smo Cigani gospoda... Fudbaleri Zvezde komentarisali stajling svojih saigrača na gala večeri (VIDEO)

Rajković najzaslužniji za prvi trofej Makabija u sezoni! Navijači u Engleskoj mole čelnike kluba da ga dovedu: Bolji je od Edersona iz Sitija!

SKANDAL U ŠPANIJI: Trojica fudbalera uhapšeni zbog sumnje da su silovali devojčicu (VIDEO)

Za sve one koji ne znaju fudbalska pravila: Evo zašto Pešić nije bio u ofsajdu neposredno pred gol Zvezde u derbiju (FOTO) (VIDEO)

STOJKOVIĆ: Kako se postaje navijač jednog kluba? Negde mora da se seče, kao što je posle rata veliki broj muslimana prešao u Srbe i obrnuto!