LŠ: Benfika se smrzla u Moskvi!

Nakon prva dva poraza od Barse i Seltika, Spartak se ovom pobedom vratio u život

• 0

Fudbaleri Spartaka ostvarili su prvu pobedu u Ligi šampiona pobedivši ekipu Benfike sa 2:1. Svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu kada je Karioka doneo prednsot Moskovljanima već u 3. minutu. Portugalci su izjednačili tačno pola sata kasnije - Lima je bio strelac u 33. minutu. U 43. minutu Žardel postigao autogol i time doveo Spartak u vođstvo od 2:1 što je i bio konačan rezultat.

Na tabeli Barselona ima 6 bodova, Seltik 4, Spartak 3 i Benfika 1 poen.

Drugi meč u grupi G počinje od 20:45 a igraju na Kamp Nou Barselona i Seltik.