Remi Vest Broma i Evertona u Premijer ligi (VIDEO)

Miralas je golom u 41. minutu doveo "karamele" u vođstvo, ali je Lugano u 75. izjednačio za 1:1, što je bio i konačan rezultat poslednjeg meča 22. kola

• 1

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona i Evertona igrali su nerešeno 1:1, u poslednjoj utakmici 22. kola engleske Premijer lige.

Miralas je golom u 41. minutu doveo "karamele" u vođstvo, ali je Lugano u 75. izjednačio za 1:1, što je bio i konačan rezultat.

Podela bodova možda je i najpravedniji ishod zanimljivog susreta. Everton je potvrdio sjajnu formu ove sezone vodećim golom u finišu prvog poluvremena, ali je domaćin zaigrao angažovano u nastavku i zasluženo došao do važnog boda.

Gosti su ostali na visokoj šestoj poziciji, dok je Vest Bromvič odmakao od zone ispadanja i zauzima 13. mesto na tabeli.