≫

Srbija dobila novu atletsku nadu: Mujanović osvojio evropsku bronzu, čestitala mu i Ivana Španović! (FOTO)

Nikola Mujanović je u preskočio 2.10 m i osvojio je treće mesto na prvenstvu Evrope za mlađe juniore

• 5

Srpski atletičar Nikola Mujanović osvojio je bronzanu medalju u skoku u vis, na prvenstvu Evrope za mlađe juniore, koje se održava u Đeru.

Mujanović, koji je velika nada srske atletike, preskočio je 2.10 m i osvojio jedinu medalju za našu zemlju na ovom šampionatu!

Bio je zadovoljan plasmanom, a veruje da je mogao da napravi i bolji rezultat.

-
Zadovoljan sam plasmanom, voleo sam da skočim bolji rezultat, jer me je atmosfera podigla, i mislim da sam mogao preko ličnog rekorda. Zahvalio bih se mojim trenerima iz Novog Sada i Atletskom Savezu Srbije što su me podržali i pomogli do osvajanja medalje.

Trener Mujanovića, Feđa Kamasi smatra da ovaj rezultat može da bude ključ u daljoj karijeri njegovog pulena.

-
Jako sam zadovoljan načinom na koji se takmičio s obzirom na važnost takmičenja. To može da bude ključ u njegovoj daljoj karijeri - rekao je Kamasi.

Mujanoviću je na velikom uspehu čestitala i naša najbolja atletičarka, Ivana Španović, koja je na svom profilu na Instagramu pozdravila uspeh velike nade srpske atletike.