≫

Sergej sa klupe gledao najlepši gol Serije A: Spektakularne makazice "isekle" Albanca na golu (VIDEO)

Srpski reprezentativac sa klupe je presedeo meč u Udinama, gde je njegov Lacio slavio sa 2:1

• 4

Fudbaleri Lacija slavili su na gostovanju Udnezeu sa 2:1 u utakmici 6. kola i tako došli na 3. mesto na tabeli Serije A.

Ovoga puta u timu ekipe iz Rima nije bilo srpskog reprezentativca Sergeja Milinković Savića, koji je meč presedeo na klupi.

On je tako samo bio posmatrač na utakmici koju je obeležio spektakularan gol defanzivca Udinezea, Brama Najtinika, koji je u 80. minutu makazicama zatresao mrežu albanskog golmana Tomasa Strakoše.

Ipak, to nije bilo dovoljno za "Zebre" da izbegnu poraz na svom terenu, pošto je Lacio preko Frančeska Aćerbija i Hoakina Koree došao do vođstva od 2:0 u razmaku od 61. i 67. minuta.