6

Leonardov brat dao gol za Partizan

Crno-beli sparingovali protiv Teleoptika

Fudbaleri Partizana odigrali su prijateljski duel sa svojom filijalom Teleoptikom, rezultat, koji je naravno bio u drugom planu, na kraju je bio 4:4, uz het-trik napadača Đorđa Jovanovića koji se ozbiljno nameće Đukiću, i jedan Alana da Silve souze, starijeg brata najboljeg igrača crno-belih Leonarda.

Jovanović je pogađao u 5. 50, i 67. minutu iz penala, dok je Brazilac bio precizan u 70. minutu.

Leonardov brat je samo trenutno u Partizanu gde održava formu dok ne pronađe novi klub.

Za Teleoptik, dva gola je postigao Dušan Vlahović u 14. i 20. minutu, a u strelce su se upisali i Đurić u 32, odnosno Đilas u 71. minutu.

Partizan: Stevanović Nemanja (od 46. Jovičić), Radin, Marković, Miletić, Šehović, Jevtović, Marjanović, Đuričković, Pantić, Alan Da Silva Souza, Jovanović.

Teleoptik: Popović, Cucin, Čubrilo (od 18. Islamović), F. Čermelj, Vranjanin, Begović, Đurić, Đilas, Vlahović, Nišić, Birmančević.

Pogledajte sve vesti u poslednja 24 sata

Tagovi: leonardo-da-silva-souza fk-partizan teleoptik
Najnoviji komentari

Legendarni Kostakurta išao na trening Srbije: Morao sam da vidim ko to igra pre Sergeja!

Pižon se danas čuje samo sa jednim čovekom iz Arsenala, Blagojević već zna strelce za podvig Zvezde (VIDEO)

Španija krenula jako na Realove igrače: Marselo pod istragom

Dragan Džajić uputio velike reči generaciji koja je 1978. godine izbacila Arsenal (FOTO) (VIDEO)

Arsenale, čuvaj se! Kanga se oporavio i poručuje: I "tobdžije" su od krvi i mesa

Izvučeni parovi 1/8 finala Kupa Srbije: Laganica žreb za večite, Čuka ide na najprijatnije iznenađenje takmičenja (FOTO)

SUNCE OBASJALO "NOVI" SEVER: Zaigraće srce svakom Deliji na novi izgled slavne tribine (FOTO)

SEKSI DO BOLA: Ona će biti voditeljka žreba baraža za odlazak na Mundijal (FOTO) (VIDEO)

Za Zvezdu je odigrao samo 6 minuta, a sada je najbolji strelac lige (VIDEO)

Prijović ima ponudu iz Engleske: PAOK bi zbog Srbina drugi put mogao da obori klupski rekord

UEFA opet pisala Crnogorcima zbog nameštaljki

PRŠTAĆE U LIGI ŠAMPIONA: U derbiju kola se sastaju dva tima koji trenutno igraju najlepši fudbal u Evropi!

Reprezentativac Gruzije poručio: Hoću u Partizan!

Jake reči Duleta Savića: Kažu da danas Barsa igra fudbal? Mi smo protiv Arsenala držali loptu 2 minuta, nisu mogli da je uzmu!

Ronaldinjo rekao Brajantu pre 15 godina: Upoznaću te sa klincem koji će biti najbolji fudbaler svih vremena: Drago mi je Kobi, ja sam Leo Mesi! (VIDEO)

Poslednje informacije oko igranja Kange protiv Arsenala nisu dobre! (VIDEO)

Igrač kola u Superligi prvi put je golman! (VIDEO)

Boaći želi gol i protiv Arsenala: Biće to jedna od najboljih utakmica ikada

Nestvaran gol makazicama bivšeg napadača Zvezde na debiju: Slavio je gol kao Zlatan Ibrahimović (VIDEO)

Grobari ne idu ni u Tiranu, ali ni u Kijev: Partizan zamolio navijače da ga ne bodre na ključnim gostovanjima?!

Srpski futsaleri dobili čast da otvore Evropsko prvenstvo!

Zvezda uputila važnu poruku navijačima pred Arsenal: Požurite, inače ne garantujemo da ćete ući do početka meča!

MEĐUNOŽJEM ODBRANIO GOL: Golmana lopta obično pogodi u testise, ali mene je, eto, pogodila u penis (VIDEO)

Severna Irska najveći gubitnik, evo ko je povlašćen u baražu za Mundijal!

Rad traži novog trenera: Petrić podneo ostavku posle konferencije o kojoj će se dugo pričati!

Zabranio sam Vidalu da pije pivo u avionu, a on je kao rezultat svega otvorio bocu viskija: Napokon progovorio i bivši selektor Čilea!

Ozbiljan pad Srbije na FIFA rang listi: Ovo nam nije trebalo pred žrebanje grupa za Mundijal!

SRBIN ULAZI U ISTORIJU LIGE ŠAMPIONA: Ako zaigra u sredu, srušiće rekord star 18 godina!

Čudan izbor Vengera: Arsenal neće trenirati na Marakani!

Da li je Murinjo ovom izjavom otkrio svoj sledeći klub? Jedino njega i može da vodi posle Junajteda...