Liverpul je blizu Lige šampiona: Pobedu obeležila evrobomba klinca od 18 godina (VIDEO)

Odigrani su prvi mečevi plej-ofa kvalifikacija

• 2

Liverpul je napravio značajan korak ka grupnoj fazi Lige šampiona.

"Redsi" su savladali Hofenhajm 2:1 u prvom meču plej-ofa kvalifikacija i sa dobrim rezultatom čekaju revanš naredne nedelje na svom stadionu.

Nije bilo nimalo lako, zapravo je Liverpul imao sreće, jer ko zna kako bi se meč odvijao da je Andrej Kramarić pogodio penal u 12. minutu.

Kazna za nemački tim stigla je u 35. minutu, kada je iz slobodnog udarca sa više od 30 metara mrežu pogodio 18-godišnji Trent Aleksander-Arnold.

Gol liverpool by goloviliga

Džejms Milner je u 74. minutu postigao prelep gol za pobedu.

James Milner Goal HD - Hoffenheim (Ger) 0-2... by goloviliga

Liverpulova odbrana je ipak kapitulirala u samoj završnici meča, a strelac je bio Ut.

Srpski fudbaler Marko Grujić ušao je u igru u 89. minutu umesto Manea.

U ostalim mečevima, APOEL je kod kuće pobedio prašku Slaviju rezultatom 2:0, dok je CSKA jedinim golom, tačnije autogolom Kasima, savladao Jang Bojs. Golova nije bilo u duelu Sportinga i Steaue.