Vest Hem konačno došao do pobede u Premijer ligi (VIDEO)

Slaven Bilić lakše diše posle prva tri boda od početka sezone

• 0

Fudbaleri Vest Hema zabeležili su prvu pobedu u novoj sezoni Premijer lige, a ujedno su posle tri poraza došli i do prvih bodova. Savladali su Hadersfild sa 2:0 u 4. kolu šampionata, zahvaljujući golovima Pedra Obijanga u 72, i Andrea Ajua u 77. minutu.

Hadersfildu je ovo prvi poraz u sezoni nakon dve pobede i remija iz prva tri kola, a takođe su tek na ovoj utakmici primili i prvi gol ove sezone u Premijer ligi.

Imali su i nesreću da je u 72. minutu lopta posle šuta Obijanga sa ivice kaznenog prostora zakačila jednog igrača Hadersfilda na putu ka golu, pa je lopta promenila pravac i prevarila golmana gostiju. Kod drugog gola je odbrana Hadersfilda loše reagovala kod jednog kornera i tu se najbolje u gužvi snašao Aju i ubacio loptu u mrežu.