≫

Pavkov rešeta, ne staje: Prvi strelac lige golčinom doneo bod Nišlijama na "Karađorđu" (VIDEO)

Egal u prvoj utakmici 14. kola Superliga

• 4

Napadač Milan Pavkov igra kao preporođen od povratka iz Radničkog u Crvenu zvezdu.

Često osporavani fudbaler opravdao je reputaciju prvog strelca Superlige i u prvom meču 14. kola protiv Vojvodine u Novom Sadu (1:1): postigao je gol u 72. minutu kojim su gosti došli do boda, a visoki ofanzivac do svog devetog gola ove sezone.

Svakakao lepšeg i efektnijeg od prethodnih od starta sezone.

Pavkov je sa ivice kaznenog prostora raspalio po lopti i poslao je u dalji gornji ugao gola odličnog Rockova. Bio je to i najlepši momenat meča na "Karađorđu".

Samo dva minuta pre toga, Voša je povela preko Dušana Jovančića - i njegov gol je bio nešto što "zove" navijače da u većem broju dolaze na tribine.

Smestio je Jovančić loptu sa dvadesetak metara u donji levi ugao golmana Nišlija, koji se ispružio koliko je mogao, ali samo da ulepša trenutak.

Oba tima zadržala su pozicije u gornjem delu tabele: Vojvodina je treća sa 27 bodova, a Radnički šesti sa 23.