≫

Golčina Pedra iz neočekivanog šuta, Čelsi jedva pobedio u 87. minutu (VIDEO)

Zaista fenomenalan pogodak viđen je na "Stamford bridžu" , ali i mučenje Plavaca

• 2

Fudbaleri Čelsija pobedili su Votford u prvoj utakmici subotnjeg programa Premijer lige ali mnogo teže nego što se očekivalo - 4:2 (1:1).

Plavci su tek u 87. minutu ''prelomili'' utakmicu golom Aspilikuete.

Prethodno je Pedro postigao prvi gol na utakmici u 12. minutu. Eden Azar je uputio precizan pas, a Pedro je neočekivano opalio po lopti i poslao neodbranjivu bombu. Ovo je bio njegov drugi pogodak u sezoni.

Ipak, gosti su preko Dukura izjednačili pred sam kraj prvog poluvremena. A samo što je počelo drugo - poveli su!

Pereira se najbolje snašao u kaznenom prostoru i matirao Kurtou. U 71. minutu je bilo 2:2 posle gola Bačuaja koji je i u 95. bio strelac.