≫

Neshvatljiva glupost golmana Grčke: Pogledajte kako su Hrvati dali dva gola u prvih 20 minuta (VIDEO)

Modrić i Kalinić strelci za Kockaste na početku, potom je i Perišić pogađao * Rezultat na poluvremenu - 3:1

• 18

Fudbalska repreznetacija Hrvatske nije mogla da poželi bolji početak meča protiv Grčke, u baražu za odlazak na Svetsko prvenstvo u Rusiju.

Glupost gostujućeg golmana Karnezisa iskoristio je Luka Modrić i u 12. minutu pogodio sa bele tačke za 1:0.

Prethodno je Karnezis oborio Kalinića, nakon što je očajno primio loptu i dopustio hrvatskom napadaču da pre njega dođe. Imao je i sreće što mu sudija Roki nije pokazao crveni karton.

Samo sedam minuta kasnije Kalinić je pogodio za 2:0, i to petom.

Pogledajte video snimke:

Narednih 10 minuta ništa se nije dešavalo, da bi Maksimir ponovo ''video'' dva gola.

Najpre je Sokratis u 30. smanjio rezultat, ali je Perišić u 33. povisio na 3:1.