Jeziva povreda Banetovog saigrača: Sumanut potez Španca u 90. minutu ostavio sve u strahu za golmanov život! (VIDEO)

Tešku povredu doživeo je golman Andrej Lunjov, pa je remi Rusije i Španije sa 3:3 u drugom planu

• 1

Umesto da se govori o sjajnoj utakmici sa čak šest golova, u senku je to bacio Rodrigo sumanutim potezom u 90. minutu.

Toliko se neoprezno zaleteo u želji da postigne gol da je preterao i udario žestoko Lunjova kolenom u glavu.

Golman Zenita je ostao dugo da leži u nesvesti i ostavio sve na stadionu u velikom strahu, ali je lekarska ekipa brzo reagovala.

- Lunjov je pri svesti, ali ne zna gde se nalazi i ima veoma gadnu posekotinu. Sve je izgledalo užasno - rekao je napadač Aleksandar Kokorin.

Čuvar mreže je doživeo težak potres mozga, u meču koji je Španija otvorila sa 2:0 golovima Albe i Ramosa. Rusi su uzvratili preko Smolova i Mirančuka, a Špancima je vođstvo vratio Ramos.

Ipak, 20 minuta pre kraja, presudio je Smolov.