Bezobrazna majstorija protiv Partizana: Joveljić lobovao golmana iako nije video gol, pa pecnuo večitog rivala izjavom! (VIDEO)

Nestvarna forma Joveljića, sve je bliži prvom timu

• 6

Fudbaleri juniorske ekipe Crvene zvezde pobedili su Partizan sa 4:1 u režiji Dejana Joveljića.

Prvi gol Joveljić je dao posle dobrog snalaženja na sedam metara od gola, sačekao je pravi trenutak i šutirao nisko tik uz stativu (24. minut i 50. sekunda snimka), ali je drugi bio prava majstorija.

Sa slične udaljenosti je primio loptu sa strane, bio je leđima okrenut golu (1:15:45 snimka) i na leđima je imao čuvara, što ga nije sprečilo da lobuje golmana Vukanića.

Pri trećem golu, Joveljić je izbegao ofsajd zamku i šutirao oštro po zemlji (1:32:57),  Bosićev pogodak (1:36:30) bio je zicer zbog ispadanja cele odbrane.

Počasni gol Partizana delo je Bojića tri minuta pre kraja (1:46:44), ali crno-beli imaju sreće što Joveljić nije postigao još koji gol.

Trenutno ima 24 pogodaka na kontu nakon 12 mečeva, što je zastrašujuć podatak.

U svlačionici smo se dogovorili da pokušamo da utakmici pristupimo kao i svakoj drugoj, međutim derbi je derbi i nije moguće u potpunosti se tako postaviti. Danas smo imali malo više sreće, danas sam postigao tri gola. Želim da se zahvalim svojim saigračima na uloženom trudu i radu tokom poslednjih nekoliko meseci — rekao je Joveljić za klupski sajt.

Početak utakmice nije nagoveštavao ovako visoku pobedu Crvene zvezde, jer su gosti imali nešto veći posed lopte.

Partizan igra, mi dajemo golove — zaključio je kratko Joveljić.