Jokane, može li luđe? Fulam pobedio sa 5:4, i to uz het-trik 17-godišnjaka (VIDEO)

Triler meč režiran je u Čempionšipu

• 4

Fudbaleri Fulama pobedili su Šefild Junajted sa 5:4 na gostovanju, i to uz het-trik 17-godišnjeg Rajana Sesenjona.

Iako je Šefild poveo u 6. minutu preko Klarka, Odžo i Sesenjon su preokrenuli do sredine poluvremena, da bi Klark novim pogotkom izjednačio.

Na to je Sesenjon odgovorio sa nova dva gola, i Odžo je opet zatresao mrežu, pa je na semaforu pisalo 2:5 od 78. minuta.

Ipak, strepelo se za ceo plen, Karuters i Klark su do 91. minuta smanjili rezultat i Fulam je morao da zaigra oprezno u poslednjim trenucima, ali je triler srećno okončan po srpskog stručnjaka Slavišu Jokanovića.

To je bila prva pobeda za Fulam nakon agonije od šest utakmica bez trijumfa, i to je ostvareno protiv trećeg tima Čempionšipa.

Fulam je sada 14. na tabeli lige koja broji 24 kluba, sa 23 boda, koliko imaju Brentford i Norič.