≫

Fudbaleri Čuke s razlogom nasrnuli na sudiju: Brđani žestoko oštećeni u 88. minutu, pomoćni sudija nesvesno priznao grešku (VIDEO)

Gosti izgubili posle penala koji očigledno nije bio

• 6

Penal koji je sudija Jovan Šegrt svirao za Radnički iz Niša u 88. minutu razbesnio je skoro sve u taboru Čukaričkog!

S pravom su se Brđani ljutili na ovakvu odluku sudije koja je direktno skrojila rezultat na Čairu, pošto je Milan Pavkov bio siguran sa bele tačke - 1:0.

To je u emisije televizije Arena Sport potvrdio sudijski ekspert FSS Igor Radojčić.

- Ruka je u prirodnom položaju, drži je na telu, penala nema - rekao je Radojčić koji je jasno objasnio da Puškarić nije igrao desnom, nego ga je lopta pogodila u levu ruku.

Time je dodatno ''pokopao'' sudijsku odluku s obzirom na to da je kamera zabeležila momenat (od 8.05 na videu na kraju teksta) kada je levi bek Čuke Miroslav Bogosavac tražio od pomoćnog sudije da reaguje, a ovaj jasno pokazivao da je Puškarić igrao desnom rukom.

Printskrin: Youtube

Stoga i ne čudi što su gostujući igrači napali i opkolili sudiju Šegrta posle njegove sporne odluke.

Burno je bilo i posle meča kada je obezbeđenje moralo da odvede Šegrta.