≫

Peroti izveo najbedniji penal u istoriji i osramotio Romu, jedna lopta Kolarova spasila klub u 94. minutu! (VIDEO)

Šok završnica je presudila Kaljariju

• 1

Fudbaleri Rome pobedili su Kaljari sa 1:0, i to golom Facija u 94. minutu meča.

Roma je mogla sve mnogo ranije da reši, u 53. minutu je Peroti izveo penal, ali više nego sramotno.

Teško je i opisati nadmenost sa kojom je prišao lopti, usporeno i bez ikakve želje da se nadigrava i nadmudruje sa golmanom Kragnom.

Čuvaru mreže Kaljarija je preostalo samo da sačeka šut i pokupi loptu, ali je Kolarov bio spasilac sa oštrom loptom koju je poslao iz slobodnog udarca u 16 metara u 94. minutu.

Sačekao je Kragno da izboksuje, ali se lopta odbila do Facija za 1:0 i ceo plen Vučice.

Roma sada deli treće mesto sa Juventusom sa 38 bodova, ali iz 16 mečeva. Napoli je prvi sa 42 iz 17 mečeva, Inter ima 40 bodova iz 17 utakmica.