≫

Nova sramota Milana, Juvetus ubedljivo slavio u gostima (VIDEO) (FOTO)

Rosoneri odigrali katastrofalno, poraženi su i poniženi

• 4

Ne "cvetaju ruže" Milanu ove sezone. Italijanski velikan ne može da se "sastavi", a poslednji skalp "rosonerima" je uzela Verona na svom terenu pobedivši sa ubedljivih 3:0.

Od debija Đenara Gatuza na klupi Milana, gotovo da se ništa nije promenilo, očajna igra i loši reultati i dalje su na "meniju" višestrukog prvaka Evrope.

Posle poraza od Napolija i dva remija protiv Torina i Beneventa, Milanezi su u prethodnom kolu upisali pobedu protiv Bolonje na San Siru za nešto bolju atmosferu među crveno-crnima.

Ipak, kratko je to trajalo. Novi udarac "razbijenom" Milanu zadali su Karaćolo, Kean i Besa za tek treću pobedu Verone u Seriji A.

>>>Peroti izveo najbedniji penal u istoriji i osramotio Romu, jedna lopta Kolarova spasila klub u 94. minutu! (VIDEO)

>>>I to se dogodilo: Inter izgubio prvi put! (VIDEO)

Statističke kolone koje govore u prilog inicijative gostiju su samo privid stvarnog stanja na terenu. Verona je bila bolji i konkretniji rival, što je i materijalizovala golovima za vredan trijumf.

Najpre je Karaćolo u 24. minutu, posle kornera Romula, nadvisio defanzivce Milana i sa pet metara zakucao loptu u mrežu za vođstvo domaćih. I kada se u nastavku očekivao odgovor gostiju, Verona je preko Keana šokirala Milan za povećanje prednosti.

Završni udarac "potučenom" Milanu zadao je Besa u 77. minutu posle brze i spretne polukontre za veliku radost na tribina stadiona "Mark Antonio Bentegodi".

Sivilo Milana upotpunio je Suso crveni kartonom u samom finišu meča.

Filippo Venezia

Juventus je bez većih problema slavio u Bolonji (0.3), a Stara dama je pitanje pobednika rešila psole prvih 45 minuta.

Pjanić je u 27. načeo domaćina čiji golman je kiksnuo prilikom slobodnjaka veziste iz BiH.

Samo devet minuta kasnije Pjkanić je sjajno pronaša Mandžukića koji je povisio na 2:0, a konačan rezultat postavio je matuidi u 64. minutu.

Inter - Udineze 1:3

(Ikardi 15, Lazanja 14, De Paul 60 penal, Barak 77)

Torino - Napoli 1:3

(Beloti 64 - Kulibali 4, Zjelinski 25, Hamšik 30)

Roma - Kaljari 1:0