≫

Milan izbacio Inter iz kupa posle produžetaka: Donarumin brat dao autogol, ali je VAR poništio vođstvo Nerouazura (VIDEO)

Tehnologija nije bila uz Neroazure koji su, na kraju, poraženi posle 120 minuta

• 2

Kratko je trajalo veselje Intera posle gola koji su dali Milanu u okviru četvrtfinalu Kupa Italije, da bi posle 120 minuta i pognute glave napustili stadion koji dele sa gradskim rivalom - 1:0 (0:0, 1:0)

Poveli su Neroazuri u prvom poluvremenu kada je treći golman Antonio Donaruma, inače brat poznatijeg Đanluiđija koji zbog povrede nije bio u sastavu, postigao autogol posle šuta Ivana Perišića.

Međutim, sudija ga je poništio. VAR je bio na strani Rosonera iz razloga što je Ranokija navodno iz ofsajda uticao na igru.

Poluvreme je završeno rezultatom 0:0, kao i 90 minuta i otišlo se u dodathih 30.

A tamo je Kutrone u 104. iskoristio asistenciju Susa i kao rezervista doneo pobedu za plasman u polufinale.