Dva gola kroz uši golmana Napolija: Atalanta izbacila izbacila lidera Serije A iz Kupa (VIDEO)

Tim iz Bergama napravio iznenađenje u četvrtfinalu Kupa Italije

• 0

Atalanta se ne šali ove sezone! Osim što igraju fenomenalno u Ligi Evrope gde su obezbedili proleće, stigli su i do polufinala Kupa Italije, i to tako što su pobedili Napoli na San Paolu! Tim iz Bergama slavio je sa 2:1 golovima Kastanjea i Gomeza, dok je utešni pogodak za Napoli dao Mertens.

Kastanje je u 50. minutu postigao gol tako što je iz neposredne blizine šutirao u bliži ugao golmana Luiđija Sepea, koji je čuvao mrežu Napolija na ovom meču.

Sličan gol viđen je i u 81. minutu kada je Gomez postigao pogodak za 2:0, samo sa druge strane.

Na kraju je Mertens samo ublažio poraz Napolija nekoliko minuta kasnije.