Fudbalska rapsodija podno Vezuva: Napoli gubio pa deklasirao Lacio za povratak na vrh tabele u Italiji

Posle Juventusa i Napoli upisao novu pobedu

• 4

Napoli se pobedom nad Lacijom od 4:1 u okviru 24. kola vratio na vrh tabele Italijanske Serije A.

>>>Milan dobio novog Pipa Inzagija: Golovi protiv Spala su najbolji dokaz (VIDEO)

Ipak, sam početak ukazivao je da će ovo biti teška utakmica za Napolitance koji su gubili već posle 3 minuta kada je Stefan de Fraj doveo Rimljane u vođstvo.

Na drugi pogodak čekalo se do pred sam kraj prvog poluvremena kada neizvesnost u meč vraća Kalehon posle izvanrednog proigravanja Žoržinja.

Drugo poluvreme domaćini zaigrali su onako kako najbolje umeju. Pritiskali su protivnika sa svih strana pa je u 54. minutu Valas je poslao loptu u sopstvenu mrežu za vođstvo domaćina.

Potpuni preokret viđen je samo dva minuta kasnije kada je levonogi Zjelinski preciznim udarcem povećao rezultat na 3:1, a tačku na meč stavio je Dris Martens posle prelepe akcije igrača Napolija.