≫

Partizan dao neregularan gol Čuki, sudija se izvinjavao Lalatoviću posle meča (VIDEO)

Ožegović bio u ofsajdu neposredno pre asistenciju Tošiću za gol

• 49

Fudbaleri Partizana jesu u nedelju veče pobedili Čukarički rezultatom 2:1, ali su prvi gol protiv Brđana dali na neregularan način.

Naime, Ognjen Ožegović se aktivirao iz ofsajda, posle dodavanja Zdjelara, a zatim je asistirao Zoranu Tošiću za gol u 18. minutu.

Goran Stanojević, pomoćnik glavnog sudije Aleksandra Vasića, nije digao zastavicu, a trener Čuke Nenad Lalatović je na konferenciji otkrio da je, ipak, dobio izvinjenje za previd mahača u toj situaciji.

Trenutak u kom se vidi da je Ožegović bio u nedozvoljenoj poziciji još dok se lopta kretala ka njemu Printskrin: Youtube

- Ne bih da komentarišem suđenje, ali sam dobio izvinjenje sudije. Verovatno ćemo se žaliti - rekao je Lalatović.

U nastavku pogledajte i snimak gola i situaciju kada je Ožegović bio u nedozvoljenoj poziciji i prilikom kretanja lopte, a ne samo u trenutku dodavanja.