≫

Grofov tim gubio 5:0 na poluvremenu, a igrač Arsenala otkrio šta im je Božović rekao na poluvremenu!

CSKA je u Moskvi bio silovit

• 1

Fudbaleri Arsenala , koje sa klupe predvodi Miodrag Grof Božović, odigrali su očajno poluvreme protiv CSKA iz Moskve.

Tim iz Tule primio je čak pet golova, što je svakako najgorih 45 minuta u sezoni.

Po povratku na teren, u program uživo se obratio defanzivac Viktor Alvarez koji je otkrio šta im je Božović rekao u svlačionici.

- Rekao nam je da igramo do kraja, da se borimo i da na kraju utakmice uzdignutog čela napustimo teren - rekao je Alvarez.

Te reči su očigledno ''razbudile'' igrače Arsenala, pošto su do kraja primili još ''samo'' jedan gol i na krjau izgubili 6:0.