Sukob u tunelu Nou Kampa, pred početak drugog poluvremena El Klasika (VIDEO)

Doduše, bio je to verbalni sukob dvojice defanzivaca Pikea i Naća

• 2

Finiš prvog poluvremena meča između Barselone i Reala bio je uvod za ono što se desilo u tunelu Nou Kampa pred početak drugog poluvremena.

Đerar Pike, defanzivac domaćeg tima, imao je šta da kaže Naću prilikom izlaska na teren, a ni ovaj mu nije ostao dužan.

Pike je rukom pokrio usta i rekao nešto što je iznerviralo igrača Reala, a ovaj mu je ljutito odgovorio:

- Kako možeš da kukaš, pa nama su već 17 puta isključivali igrače!

Očigledno je Pike imao neku primedbu što je Barsa u 45. minutu ostala bez isključenog Roberta.

Inače, meč su obeležile i sporne sudijske odluke, kao i povreda Kristijana Ronalda. Rezultat je, na kraju, bio 2:2.