≫

Ludilo u Engleskoj: Siti u 94. uzeo 100. bod, Tadić ostao u ligi, Totenhem dobio 5:4, Arnautović pocepao mrežu (VIDEO)

Svonsi, uz Stouk i VBA, ide u niži rang

• 1

Spuštena je zavesa na ovogodišnje izdanje Premijer lige!

Poslednje kolo je donelo nekoliko zanimljivih rezultata, ali i poslednjeg putnika u Čempionšip. U pitanju je Svonsi, koji je kod kuće poražen od Stouka rezultatom 2:1. Upravo će ova dva tima, uz VBA, morati u niži rang.

Sautempton se izvukao, iako su u 94. minutu primili gol od Mančester Sitija. Mrežu domaćeg tima zatresao je Žesus koji je Građanima doneo ukupno 100. bod. Dominantno, nema šta.

U Ligu šampiona će ići Siti, Junajted, Totenhem i Liverpul, do će u Ligu Evrope Čelsi, Arsenal i Barnli.

Liverpul je sa 4:0 savladao Brajton, a Mohamed Salah je postavio još jedan rekord. Junajted je golom Rašforda u prvom poluvremenu bio bolji od Votforda, dok su spektakl napravili Totenhem i Lester.

Pevci su pobedili sa neverovatnih 5:4, iako su u drugom poluvremenu gubili sa 3:1.

Vredi pomenuti i fenomenalan gol Marka Arnautovića u pobedi Vest Hema protiv Evertona (3:1), kao i asistenciju Luke Milivojevića u trijumfu Kristal Palasa protiv VBA (2:0).